ВО "Свобода"

ENG

1 січня 2017
На Закарпатті смолоскипним маршем відзначили уродини Степана Бандери
На Закарпатті смолоскипним маршем відзначили уродини Степана Бандери

1 січня 2017 року у Рахові, що на Закарпатті, з ініціятиви районної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" відбувся смолоскипний Марш чести з нагоди 108-х уродин провідника українських націоналістів Степана Бандери.

Учасники маршу пройшли центральними вулицями міста до монументу Кобзарю, де відбулося віче. Очільник Рахівської районної організації ВО "Свобода" Микола Косівський під час заходу зазначив, що українці мають знати свою історію та гідно вшановувати героїв, які боролися і зараз продовжують борню за Українську державу.

"Маємо пам'ятати подвиги наших попередників, бо наша історії - наша сила. Завдяки їхній жертовній боротьбі, силі теперішнього українського війська, що боронить нашу державу у війні із відвічним ворогом - ординською Росією, - невдовзі, без сумніву, постане відновлена, велична соборна Українська держава. Шануймо наших попередників, а допомога бійцям сучасної московсько-української війни забезпечать нам нову перемогу", - зазначив Микола Косівський.

Крім того, свободівець додав, що Степан Бандера - людина вогню і заліза, справжній Герой України, який у надскладних геополітичних обставинах будь-якою ціною домагався створення Української держави. "Наш провідник і тисячі українських повстанців склали свої голови за відновлення нашої держави, ми ж маємо продовжувати їхню справу: берегти, утвердити та забезпечити розвиток соціяльно і національно справедливої держави", - додав Микола Косівський.

Прес-служба ВО "Свобода"