ВО "Свобода"

ENG

22 січня 2017
В Ужгороді поліція затримала п'ятьох свободівців за підняття червоно-чорного прапора
В Ужгороді поліція затримала п'ятьох свободівців за підняття червоно-чорного прапора

22 січня 2017 року, в День Соборности України, в Ужгороді поліціянти затримали п'ятьох свободівців за підняття червоно-чорного стягу. Під час акції "Ланцюг єднання" націоналісти вивісили повстанський прапор, що став символом боротьби українців, на Народній площі. У підсумку по завершенні заходу їх було затримано та доправлено в Ужгородський відділ поліції ГУНП в Закарпатській области.

Під час розмови з поліціянтами
Під час розмови з поліціянтами

У чому полягає суть правопорушення, патрульні свободівцям пояснити не могли. Після довгих консультацій по телефону прибула особа в цивільному, яка, не пред'явивши посвідчення, у зневажливій та нахабній манері вимагала зняти прапор, шантажуючи кримінальною відповідальністю. Отримавши відмову, чоловік надав усний наказ патрульним затримати та доправити націоналістів у міський поліційний відділ. Як стало пізніше відомо, цією особою виявився начальник Ужгородської поліції підполковник Володимир Улинець, який пройшов переатестацію, а свою кар'єру зробив за часів міністра-втікача Захарченка.

За вказівкою Улинця п'ятьох націоналістів незаконно арештували та три години утримували у відділку. Результатом затримання є складені протоколи за ст. 186 КУпАП - самоуправство.

"У день, коли вся Україна відзначає День Злуки та згадує усіх борців за соборність та державність України, вихованець злочинця Захарченка виявляє зневагу до прапора під, яким багато поколінь захищає нашу Вітчизну. Саме цього дня пси міністра-втікача вбили перших з Небесної сотні - Сергія Нігояна, Михайла Жизневського та Юрія Вербицького. Нині, за три роки після трагічних подій у столиці, переатестовані вихованці старої системи продовжують перевищувати свої повноваження та розкидатися сумнівними наказами", - зазначив очільник Ужгородської міської організації ВО "Свобода" Томаш Лелекач.

Прес-служба Закарпатської обласної організації ВО "Свобода"