ВО "Свобода"

ENG

20 лютого 2017
В Ужгороді "Свобода" вшанувала героїв Небесної сотні
В Ужгороді "Свобода" вшанувала героїв Небесної сотні

У день третьої річниці трагічних подій на Майдані свободівці спільно з представниками патріотичних організацій вшанували загиблих на Революції гідности. Захід відбувся під стінами Закарпатської обласної ради, куди ужгородці прийшли з лампадками та портретами загиблих героїв Небесної сотні. Також священники відслужили літургію за героями Революції гідности та російсько-української війни. На колонах будівлі ужгородські націоналісти розташували портрети побратимів-свободівців з небесної чоти.

"Любов не переривається смертю. Любов до тих, які йменуються Небесною сотнею! Любов до тих, хто ціною власного життя написав сучасну історію визволення української нації від диктатури Януковича. І ми, які саме нині, у день розстрілів людської гідности на Майдані, засвідчуємо їхню жертовність як подвиг в ім'я кращого майбутнього України. На їхній мужності виховуємо нові покоління.

Ми тут, бо серед небесних ангелів є наших 19 побратимів. Серед них сотник, підприємець, державний службовець, науковець, вчитель… Вони мали усе: дружин, дітей, онуків, вишиті сорочки, а ще хотіли жити в европейській Українській державі. Приїхали на Майдан і загинули. Ми ті, хто не має права забути, в ім'я яких цінностей полетіла на небо Небесна сотня, та мусимо втілити ідеї Майдану в життя. Слава тим, хто боровся і бореться за краще життя українців, хто не повернувся додому або повернувся покаліченим, і тим, хто вважається зниклим безвісти. Слава Україні!" ‒ зазначила у своєму виступі заступник голови Закарпатської обласної "Свободи" з питань національної пам'яти Ірина Гармасій.

Прес-служба Закарпатської обласної організації ВО "Свобода"