ВО "Свобода"

ENG

20 лютого 2017
Виноградвські свободівці вчергове передали допомогу на воїнам Схід
Виноградвські свободівці вчергове передали допомогу на воїнам Схід

20 лютого 2017 року Виноградівська районна організація ВО "Свобода" вчергове відправила із Закарпаття передачу для українських військових. Допомогу передали на Луганщину, де бійці воюють із одвічним ворогом України.

"У цю страшну зиму під постійними обстрілами з "Градів", мінометів, танків, великокаліберної артилерії в першій лінії оборони у 20-градусні морози, які люди важко переносили у власних отеплених оселях, наші герої з честю захищають нашу рідну Україну. Усвідомлюючи це, Виноградівська "Свобода" в цьому році тричі відправила хлопцям на передову передачі та кошти на ремонт техніки. Особливо в Різдвяні свята ми старалися, щоби хлопці відчули, що ми є одна сім'я ‒ велика українська свободівська спільнота, та робимо все для нашої перемоги над москалем.

Через нашого командира "Легіону Свободи" Олега Куцина ми відправили на передову бронежилет 5-го рівня захисту, який нам передав один із сільських голів Виноградівського району та був придбаний на кошти жителів села, за що ми та наші бійці дуже вдячні громаді!" ‒ зазначив очільник Виноградівської районної організації ВО "Свобода" Володимир Палінкаш.

Цього ж дня Виноградівська "Свобода" взяла участь у заході біля хреста Небесній Сотні з нагоди третьої річниці розстрілів на Майдані. Взявши слово, голова Володимир Палінкаш згадав про ті героїчні три місяці Революції Гідности, зупинився на здобутках та прорахунках революціонерів, а насамкінець звернувся до воїнів: "Ми вдячні Вам так, як і цим хлопцям із Небесної Сотні, що віддали свої молоді життя за нашу Україну. Ви ‒ українці, новітні герої, а не чужинці та гендлярі, маєте керувати нашою Батьківщиною та змінювати її на краще".

Прес-служба Закарпатської обласної організації ВО "Свобода"