ВО "Свобода"

ENG

22 лютого 2017
Закарпатські свободівці долучилися до Маршу національної гідности у столиці
Закарпатські свободівці долучилися до Маршу національної гідности у столиці

Закарпатська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" під керівництвом Ігоря Ващенка взяла участь в Марші національної гідности, що відбувся в Києві 22 лютого 2017 року. Акцію, приурочену третій річниці Революції гідности, провели націоналістичні сили ‒ "Свобода", "Правий Сектор", "Національний Корпус", що об'єднали зусилля задля захисту національних інтересів України.

Націоналісти організованою колоною пройшли маршем від Майдану Незалежности до парламенту, де висунули ультиматум владі. У ньому озвучені національні інтереси, які влада не має права переступати (деталі: youtube.com).

Червона лінія у вимогах до влади дала змогу відразу проголосувати постанову щодо оголошення амністії добровольцям війни.

"22 лютого 2014 року звершився Майдан, але не завершилась революція. Перемога націоналістам далася великою кров'ю побратимів, тому українські націоналісти нині єдині у своїх прагненнях довести справу до кінця. Наслідки правління Януковича досі не усунуто, тому в суспільстві ще більше зросли протестні настрої. Закарпаття ‒ не виняток. Очевидно, що перезавантаження влади назріло. Уряд не виконав жодного пункту коаліційної угоди, збільшилась прірва між зубожіли народом і збагаченими олігархами. На російсько-українській війні гинуть кращі сини нації, а влада за їх спиною торгує з терористами", ‒ зазначив на марші голова Закарпатської "Свободи" Ігор Ващенко.

Прес-служба Закарпатської обласної організації ВО "Свобода"