ВО "Свобода"

ENG

23 травня 2017
У Тячеві відзначили День героїв
У Тячеві відзначили День героїв

23 травня 2017 року у місті Тячів з ініціятиви ВО "Свобода" та спілки учасників московсько-української війни "Патріот" відбулось святкування Дня героїв.

Щороку націоналісти по всій Україні саме в цей день вшановують героїв, які поклали своє життя за нашу державу. Проте це свято досі немає державного статусу. Напевно, тому і не дивно, що на заході не було представників влади, які звикли за "доброю" совковою традицією відзначати лише ті дні, які позначені червоним у календарі.

Спершу молитву за українських героїв всіх часів відслужили священнослужителі о. Валерій (УПЦ КП) та о. Андрій (ГКЦ). На спільній молитві були присутні рідні новітніх героїв з Тячівщини, які поклали свої голови за Батьківщину в московсько-українській війні. Словами вдячности звернулась мати одного з новітніх героїв ‒ Віталія Бертолона (боєць ДУК) Ольга Юріївна, яка досі не отримала жодної допомоги від органів державної влади лише тому, що її син загинув добровольцем і не мав статусу УБД.

Зі словом до присутніх звернувся заступник голови спілки "Патріот", учасник бойових дій, Василь Минзат. Вітання з передової від українських вояків передав свободівець Володимир Степа, який нещодавно приїхав з Авдіївки, де перебував з черговою поїздкою, метою якої є надання стоматологічних послуг нашим захисникам безпосередньо на першій лінії оборони.

На завершення свої пісні присутнім подарували солісти Закарпатського театру "Шарж" Роберт Голованенко та Сергій Соболь, які також приїхали в Тячів з Ужгорода, щоб долучитись до вшанування Дня героїв.

Велика вдячність всім небайдужим, хто шанує своїх героїв!

Прес-служба Закарпатської обласної організації ВО "Свобода"