ВО "Свобода"

ENG

7 червня
Націоналісти пікетували сесію Закарпатської обласної ради на підтримку Антиолігархічного пакету докорінних перетворень
Націоналісти пікетували сесію Закарпатської обласної ради на підтримку Антиолігархічного пакету докорінних перетворень

7 червня 2018 року ВО "Свобода" спільно з "Нацкорпусом" провели пікетування сесії Закарпатської обласної ради з вимогою ухвалити звернення до Верховної Ради України щодо необхідності негайно винести на розгляд у сесійну залу законопроекти, що входять у Антиолігархічний пакет докорінних перетворень.

До початку сесії націоналісти не отримали інформацію про долю звернення, що було зареєстроване у канцелярії обласної ради 16 травня 2018 року. Аби отримати офіційну відповідь від обласної ради, представники політичних партій пройшли до приміщення ради, де нарешті отримали офіційну відповідь за підписом голови ради. Згідно з офіційною відповіддю, проект звернення Закарпатської обласної ради до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень буде поставлено на розгляд чергового пленарного засідання ради.

"Звернення було зареєстроване 16 травня ‒ тобто за 23 календарні дні до засідання ради. Те, що це питання не було винесене на сьогоднішнє засідання сесії, свідчить про страх та неготовність депутатів продемонструвати свою позицію щодо олігархії. Розрахунок на те, що в липні настане період політичної пасивності, але нам націоналістам все рівно: чи мінус двадцять, чи плюс сорок ‒ ми будемо активно добиватись ухвалення цього рішення", ‒ заявив очільник Закарпатської "Свободи" Ігор Ващенко.

Прес-служба ВО "Свобода"