ВО "Свобода"

ENG

19 червня
У Мукачеві відкрили громадську приймальню Михайла Головка
У Мукачеві відкрили громадську приймальню Михайла Головка

19 червня 2018 року в Мукачеві запрацювала громадська приймальня народного депутата України свободівця Михайла Головка. На відкритті приймальні були присутні помічник народного депутата Ярослав Сухан, в. о. голови Закарпатської "Свободи" Томаш Лелекач та однопартійці-свободівці. Прийом громадян вестиме помічник народного депутата, заступник Закарпатської "Свободи" Ярослав Сухан.

Адреса приймальні: м. Мукачеве, просп. Духновича, 14.

"Ми завжди готові на постійний контакт з виборцями та жителями Закарпаття, готові реально допомагати мешканцям нашого регіону із вирішенням їхніх питань", ‒ зазначив Томаш Лелекач.

Помічник депутата Ярослав Сухан повідомив: "Громадська приймальня ‒ можливість забезпечення зв'язку простих громадян з владою, у цьому випадку з народним депутатом України Михайлом Головком.

Основна мета відкриття громадської приймальні ‒ допомога українцям у захисті їхніх інтересів та прав, надання консультативної допомоги для вирішення всіх проблем, які є в нашій області, та пошуків шляхів їх розв'язання, забезпечити кваліфіковану юридичну допомогу. Через громадську приймальню буде здійснюватись прийом та перевірку заяв щодо фактів вчинення корупційних діянь посадовими та службовими особами органів державної влади та місцевого самоврядування".

Прес-служба Закарпатської обласної організації ВО "Свобода"